اعلام خبر کشته شدن نسیم اقدم

– در تیراندازی در ساختمان مرکزی شرکت یوتیوب در شهر سن برونو در شمال کالیفرنیا سه نفر در اثر شلیک گلوله زخمی شده اند که در بیمارستان تحت مد..

اعلام خبر کشته شدن نسیم اقدم
اعلام خبر کشته شدن نسیم اقدم - رنگارنگ - کانال رسمی پایگاه خبری

در تیراندازی در ساختمان مرکزی شرکت یوتیوب در شهر سن برونو در شمال کالیفرنیا سه نفر در اثر شلیک گلوله زخمی شده اند که در بیمارستان تحت مداوا هستند.

اد باربرینی، رئیس پلیس سن برونو، گفت جسد یک زن که تصور می شود عامل تیراندازی بوده در داخل ساختمان پیدا شد. به گفته او این زن "خودکشی" کرده است. رسانه های خبری نام زن مهاجم را نسیم اقدم، 68 ساله و تبعه کانادا گزارش کرده و برخی رسانه های اجتماعی گفته اند که او متولد ایران بوده است.

به گزارش آسوشیتدپرس بیمارستان عمومی سانفرانسیسکو گفت در حال مداوای سه زخمی حادثه است.

به گفته مقام های بیمارستان مجروحان حادثه یک مرد 36 ساله، و دو زن 32 و 27 ساله هستند.

به گزارش شبکه سی بی اس تصور می شود این مرد 36 ساله که حالش وخیم است دوست پسر مهاجم بوده است.

پیشتر کارمندان وحشتزده یوتیوب واقع در کانتی "سن ماتئو" از ساختمان محل کار خود در جنوب سانفرانسیسکو گریختند.

همزمان شمار بزرگی از ماموران در محوطه ساختمان یوتیوب حاضر شدند که پس از بلند صدای تیراندازی در آنجا بود. آمبولانس ها هم در صحنه بودند و پلیس به مردم هشدار داد به آنجا نزدیک نشوند.

آقای باربرینی گفت که پلیس در ساعت 12:48 به وقت محلی (19:48 گرینویچ) به محل رسید که پس از تماس شهروندان با شماره اضطراری 911 درباره وقوع تیراندازی بود.

او گفت ماموران با "تعداد زیادی از کارمندان در حال فرار" روبرو شدند و یک نفر که در اثر تیراندازی زخمی شده بود در برابر ساختمان یوتیوب پیدا شد

Female Suspect In YouTube Headquarters Shooting Is Dead | MSNBC

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: