واکنش فیفا به درگذشت دختر ابی سحر خدایاری: ورود زنان به ورزشگاه را آزاد کنید

– خبر درگذشت سحر خدایاری بر اثر خودسوزی طی روز های گذشته بازتاب بسیار زیادی در فضای مجازی داشته و حتی برخی رسانه ها و چهره های خارجی نیز به..

واکنش فیفا به درگذشت دختر ابی سحر خدایاری: ورود زنان به ورزشگاه را آزاد کنید
واکنش فیفا به درگذشت دختر ابی سحر خدایاری: ورود زنان به ورزشگاه را آزاد کنید - خبرهای داغ ورزشی

خبر درگذشت سحر خدایاری بر اثر خودسوزی طی روز های گذشته بازتاب بسیار زیادی در فضای مجازی داشته و حتی برخی رسانه ها و چهره های خارجی نیز به این مساله واکنش نشان دادند. در چنین شرایطی خبرنگار یورونیوز با مسئولان فیفا تماس گرفته تا نظر آن ها را درباره این اتفاق جویا شود و واکنش این بزرگ ترین نهاد فوتبال ایران را گرفته است

فدراسیون جهانی در پاسخ به پرسش این سایت خارجی ابراز تاسف کرده و توضیحاتی را درباره ورود زنان به ورزشگاه های ایران ارائه داده است. در نامه فیفا در این خصوص آمده است: «فیفا ضمن اعلام مراتب تسلیت خود به خانواده و دوستان سحر، بار دیگر مقامات ایران را به تأمین آزادی ورود زنان به ورزشگاه ها فرا می خواند.»پدر سحر خدایاری گفت: پیکر دختر من را بعد از فوت تحویل دادند و مشکلی برای دریافت پیکرش نداشتیم و گفتند هرجایی دلتان می خواهد سحر را دفن کنید و اصلا برای خاکسپاری و مراسم هم مشکلی نداشتیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا افرادی که چه در جایگاه مسئولیت و غیرآن با طرح موضوعات حاشیه ای و غیراولویت دار همچون طرح موضوع ورود زنان به ورزشگاه، دختران و جوانان را تحریک می کنند، در مرگ دختر خود مقصر می داند یا خیر، اظهارداشت: بله این افراد را مقصر می دانم، واقعا زنان چه نیازی به حضور در ورزشگاه دارند، حال اگر خودشان ورزش کنند موضوع دیگری است.

وی در پایان گفت: از افرادی که از خون دختر من سواستفاده میکنند راضی نیستم و حلالشان نمی کنم، این افراد اشتباه می کنند که به بهانه اتفاقی که برای سحر رخ داده دارند علیه کشور صحبت می کنند.ماجرای دختر ابی ، سحر چیست،
واکنش ها ،به مرگ دختر ابی،
قضیه مرگ دختر ابی،
سحر خداوردی،
دختر ابی کیست،
قضیه دختر ابی،
ماجرای دختر ابی سحر،
خودسوزی سحر ،دختر ابی،
ماجرای دختر ابی چیست،
ماجرای دختر ابی،
جریان دختر ابی،
جریان دختر ابی چیست،
دختر ابی چیست،
سحر خدایاری دختر ابی،
داستان دختر ابی،
مصاحبه، پدر سحر خدایاری،
عکس سحر خدایاری، قبل از سوختگی،
قضیه سحر ،خدایاری چیست،
ماجرای سحر خدایاری،
مرگ سحر خدایاری،
پدر سحر خدایاری،
علت مرگ سحر خدایاری،
عکس سحر خدایاری،
عکس سحر

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: