ارتباط جدایی استراماچونی و FATF!

– سوء مدیریت، باعث جدایی استراماچونی سوء مدیریت، باعث جدایی استراماچونی آندره استراماچونی سرمربی استقلال از این تیم جدا شد و در ویدئویی ..

ارتباط جدایی استراماچونی و FATF!
ارتباط جدایی استراماچونی و FATF! - رنگارنگ - مشغول به تولید محتوای

سوء مدیریت، باعث جدایی استراماچونی
سوء مدیریت، باعث جدایی استراماچونی
آندره استراماچونی سرمربی استقلال از این تیم جدا شد و در ویدئویی که روز گذشته در اینستاگرام منتشر کرد، گفت که شرایطش هیچ فرقی نکرده و از سوی مدیران باشگاه اتفاق خوبی رخ نداده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ده روزی از استعفا و خروج استراماچونی از ایران می گذرد و آبی های تهران که این روزها در صدرجدول قراردارند، وضعیت خوبی بر روی نیمکت تیم شان حس نمی کنند. استراماچونی به دلیل وصول نشدن مطالباتش و بسته شدن حسابش در ایتالیا از سمتش استعفا داد و از مدیران استقلال خواست وضعیت او را مشخص کنند.

در حالی که بسیاری بر این باورند که قرارداد استراماچونی به خاطر بی نظمی در پرداخت ها فسخ شده، اما دلیل اصلی تصمیم ناگهانی استراماچونی موضوع دیگری است.

طی چند ماه گذشته باشگاه استقلال به دلیل تحریم سیستم بانکی مجبور شده دستمزد استراماچونی را از طریق صرافی به حساب یک معتمد خود در ترکیه یا امارات واریز و از آن طریق به حساب مربی ایتالیایی واریز کند. از طرفی در ایتالیا برای استراماچونی مشکلاتی ایجاد شده و حساب بانکی او در خطر بسته شدن قرار دارد. در ایتالیا حساب ها چک می شوند و این ابهام به وجود آمده که چرا هر ماه از یک حساب ناشناخته یا از طرف یک فرد حقیقی برای استراماچونی پول واریز می شود و این حساسیت ها سرمربی ایتالیایی را در تنگنا قرار داده است.

استراماچونی طی چند هفته گذشته بارها تأکید کرده که حتما پول باید از طریق حساب باشگاه با کسر مالیات به حسابش در ایتالیا واریز شود تا مشکلی برایش ایجاد نشود، اما به دلیل تحریم های بانکی باشگاه استقلال موفق به انجام این کار نشده است. یعنی حتی اگر مطالبات استراماچونی تأمین شود باز هم پرداخت آن از حساب باشگاه به حساب او در ایتالیا مقدور نیست به همین دلیل استرا ترجیح داده با فسخ قرارداد مشکل را از طریق فیفا مرتفع کندپس از این اتفاقات، هیئت مدیره استقلال تشکیل جلسه داد و امیرحسین فتحی از سمتش استعفا کرد تا با حکم وزیر ورزش، اسماعیل خلیل زاده به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شود. خلیل زاده پس از انتخابش به ترکیه سفر کرد تا پول استراماچونی را به حساب او منتقل کند. خلیل زاده مدعی شد پول استراماچونی روز گذشته به حساب سرمربی استقلال انتقال داده شده و دوشنبه در حسابش واریز می شد اما استراماچونی عصر دیروز بود که با انتشار یک ویدئو در اینستاگرام، جنجالی تازه برپا کرد. او مدعی شده باشگاه با او صادقانه رفتار نمی کند و پولی به حسابش واریز نشده است.

در ده روز خیر وزارت ورزش از وزارت خارجه و سفیر ایتالیا خواست تا مشکل استراماچونی را حل کنند و به نظر می رسد قهر سرمربی استقلال، مهمترین کار وزارت ورزش در روزهای اخیر بوده اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه دیگر باشگاه ها می توانند پول بازیکنان خود را به راحتی انتقال دهند اما مدیران باشگاه استقلال در این زمینه ناتوان هستند

در سال های اخیر مربیان و بازیکنان خارجی زیادی در فوتبال ایران حضور پیدا کردند و با توجه به تحریم های بانکی، پولهای خود را دریافت کردند و حالا مدیران استقلال که با سهل انگاری خود باعث جدایی استراماچونی شدند، پس از واریز پول، انگار شاخ غول شکسته اند و باد به غبغب انداخته اند. مدیران استقلال کاری که باید در این پنج ماه انجام می دادند را با سهل انگاری خود به گره کوری تبدیل کردند که پای وزارت ورزش و وزارت امورخارجه را به میدان باز کرد. در همین ماه های اخیر بازیکنان و مربیانی همچونی بوژیدار رادوشوویچ، کی روش استنلی، گابریل کالدرون بخشی از پولهای خود را دریافت کردند و مشکلی برایشان پیش نیامده است

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: