دانلود برنامه فیس اپ تغییر چهره به پیری در اندروید / FaceApp

– دانلود برنامه فیس اپ تغییر چهره به پیری در اندروید / FaceApp نسخه اصلی و رسمی برنامه تقدیم شما عزیزان درخواستی کاربران عزیز اگر جزو کاربران..

دانلود برنامه فیس اپ تغییر چهره به پیری در اندروید / FaceApp
دانلود برنامه فیس اپ تغییر چهره به پیری در اندروید / FaceApp - حوادث روز

دانلود برنامه فیس اپ تغییر چهره به پیری در اندروید / FaceAppنسخه اصلی و رسمی برنامه تقدیم شما عزیزان
درخواستی کاربران عزیز

اگر جزو کاربران پر استفاده از شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام باشید، این روز ها شاهد کلاژ هایی زیبا از چهره افراد مختلف هستید که در هر تصویر، چهره فرد مورد نظر پیر تر و یا جوان تر شده است. FaceApp عنوان اپلیکیشنی حرفه ای برای ساخت تصاویری جذاب از چهره شما کاربران محترم می باشد که توسط استودیو برنامه سازی Wireless Lab برای اندروید منتشر شده است. فیس اپ با پشتیبانی از یک هوش مصنوعی بسیار قدرتمند چهره افراد را به آسانی شناسایی کرده و تغییراتی خاص و چشم گیر را بر روی آن ها اعمال می کند. چندین حالت گوناگون در این برنامه بی نظیر گنجانده است که هر کدام از حالت ها تصاویر را به صورتی منحصر به فرد تغییر می دهد. چهره خود را چندین سال پیر تر کنید و یا اینکه چندین سال خودتان را جوان تر نشان دهید. همچنین این هوش مصنوعی قدرتمند با شناسایی لبخند، دو حالت خنده را در اختیار کاربران قرار می دهد که تنها با انتخاب هر کدام خواهید توانست لبخندی عمیق و جذاب را بر روی چهرتان بنشانید. توضیحات این اپلیکیشن تنها به اینجا ختم نمی شود زیرا یکی از مهم ترین قابلیت ها و ویژگی های بی نظیر و در عین حال سرگرم کننده آن تغییر چهره به جنس مخالف می باشد! بهتر است بدانید که تغییرات ایجاد شده بر روی تصاویر بسیار طبیعی و واقع گرایانه بوده و به سختی می توان متوجه دخالت هوش مصنوعی در تصاویر شد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه FaceApp اندروید :

اضافه کردن دو حالت لبخند مختلف به تصاویر
سرعت بالا در تجزیه و تحلیل تصاویر ارسال شده به سرور
امنیت بالا و کافی برای نگهداری اطلاعات کاربران
پیر تر و یا جوان تر کردن چهره
توانایی بی نظیر تغییر جنسیت به وسیله هوش مصنوعی خارق العاده
روتوش خودکار و از بین بردن چین و چروک در چهره
مرتب سازی دقیق حالت های مختلف برای ایجاد تغییرات در تصاویر
ایجاد کلاژ های جذاب و منحصر به فرد در محیط اصلی اپلیکیشننکته مهم:
در نسخه های جدید برنامه امنیت افزایش داشته و برنامه هک نمیشود – دنبال نسخه حرفه ای و هک شده این اپ نباشید* برای این نسخه از برنامه در گوگل پلی تغییراتی ذکر نشده استfaceapp farsroid,age challenge,face app online,چالش عکس پیری,برنامه پیری صورت,facebook app,چالش پیر شدن,فیس اپ,دانلود فیس اپ,دانلود اپ faceapp,faceapp online,پیر کردن عکس,برنامه faceapp,چالش پیری,دانلود برنامه فیس اپ,faceapp for android,دانلود برنامه faceapp,faceapp دانلود,دانلود برنامه ی faceapp,برنامه چالش پیری,faceapp apk دانلود,دانلود برنامه face app,نرم افزار پیر کردن چهره ایفون,دانلود برنامه پیر کردن چهره برای اندروید,اپلیکیشن پیر کردن چهره,برنامه پیری صورت,دانلود برنامه ای که عکس را پیر میکند,نرم افزار پیر کننده,پیر کردن چهره,برنامه پیر کننده,برنامه پیر کننده چهره,نرم افزار پیر کننده چهره,برنامه پیر شدن چهره,برنامه face app,پیر کردن صورت,face app,پیر کردن عکس,اپلیکیشن پیر کننده چهره,دانلود برنامه پیر کردن,نرم افزار پیر کردن چهره,دانلود نرم افزار پیر کننده چهره,برنامه پیر کننده چهره اندروید,دانلود faceapp پرمیوم,دانلود برنامه face app pro,چالش عکس پیری,دانلود برنامه ی faceapp,دانلود برنامه face app,faceapp online,برنامه پیری صورت,نرم افزار پیر و جوان کننده چهره برای اندروید,برنامه جدید پیر کردن چهره,برنامه پیر کردن عکس,اپلیکیشن پیر کننده چهره,دانلود faceapp

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: