اظهار نظر عجیب خداداد درباره موافقان و مخالفان آغاز لیگ برتر 😶

– خدادادعزیزی ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته میهمان برنامه فوتبال برتر بود و مثل همیشه یک مصاحبه جالب و پر از نکته را انجام داد. ..

اظهار نظر عجیب خداداد درباره موافقان و مخالفان آغاز لیگ برتر 😶
اظهار نظر عجیب خداداد درباره موافقان و مخالفان آغاز لیگ برتر 😶 - فوتبال برتر

خدادادعزیزی ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته میهمان برنامه فوتبال برتر بود و مثل همیشه یک مصاحبه جالب و پر از نکته را انجام داد. خداداد درباره اینکه گفته می شود باشگاه ها خواهان تعطیلی مسابقات هستند گفت:" من معتقدم این فقط به خاطر منافع باشگاهی است نه منافع ملی."

مهاجم سابق تیم ملی ایران در این رابطه افزود:" من به پرسپولیس حق می دهم و به نظرم حقش است که بخواهد بازی ها برگزار شود. این تیم با 10 امتیاز صدرنشین است و 9 بازی نسبتا سبک را پیش رو دارد و می تواند قهرمان شود. اگر لیگ تعطیل شود و جام را به آن ها بدهند ممکن است همیشه این حرف وجود داشته باشد که قهرمانی آن ها واقعی نیست و برخی تیم ها بگویند اگر بازی ها برگزار می شد ما قهرمان می شدیم. بحث بعدی هم تیم های دیگر هستند که می خواهند بازی ها تعطیل شود و آن ها هم شرایط خودشان را می بینند."

او در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:" ممکن است حرف هایی که می زنم باعث ناراحتی بعضی از دوستانم شود اما واقعیت این است همه تیم ها غیر از پرسپولیس می خواهند بازی ها تعطیل شود. چون منافعشان چه از نظر مالی و چه رده بندی جدول در تعطیلی است. مدیران بحثشان مالی است و مربیان هم جایگاه جدولی را می بینند. اگر من هم مربی یکی از تیم های لیگ بودم-مثلا مربی شهرخودرو- بودم دلم نمی خواست پرسپولیس قهرمان شود. اگر تیمم سوم یا چهارم هم بود بازهم می گفتم تعطیل شود. پایین جدولی ها هم می دانند اگر لیگ تعطیل شود نمی توانند آن ها را بیندازند. "

خداداد افزود:" بحث منافع در میان است و هرکس به فکر خودش است تا به فکر منافع ملی و شاید هم طبیعی باشد. یکی از دوستانم بازیکن یکی از تیم های لیگ برتری است. مردم می دانند که من آدم درغگویی نیستم. این تیم اردو داشت و دوست من می گفت هر 5 بازیکن در یک اتاق هستند. جالب است مدیرانی که می آیند می گویند ما نمی توانیم برای اجرای پروتکل هزینه کنیم و نگران سلامت بازیکنان هستیم ، در اردو هر 5 نفر را در یک اتاق اسکان داده اند. من خودم تعجب کردم که چرا مدیرعامل این باشگاه اینقدر اصرار دارد که لیگ به خاطر حفظ سلامت بازیکنان تعطیل شود

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: