خلاصه بازی سپاهان 0 - استقلال تهران 1

– خلاصه بازی سپاهان 0 - استقلال تهران 1 یک ویدیو دیگر با عنوان خلاصه بازی سپاهان 0 - استقلال تهران 1 بالاخره طلسم بزرگ سپاهان شکست تیم فوتبال ..

خلاصه بازی سپاهان 0 - استقلال تهران 1
خلاصه بازی سپاهان 0 - استقلال تهران 1 - رنگارنگ - کانال رسمی پایگاه خبری

خلاصه بازی سپاهان 0 - استقلال تهران 1
یک ویدیو دیگر با عنوان خلاصه بازی سپاهان 0 - استقلال تهران 1
بالاخره طلسم بزرگ سپاهان شکست
تیم فوتبال سپاهان اصفهان امروز نخستین شکست خانگی خود را در لیگ هجدهم متحمل شد.

در مهم ترین بازی هفته بیست و پنجم لیگ برتر تیم های سپاهان و استقلال در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به دیدار هم رفتنددر روز افتتاح طبقه دوم ورزشگاه بزرگ نصف جهان، دو مدعی قهرمانی لیگ برتر با هم روبرو شدند. بازی این تیم ها همیشه حساسیت فوق العاده ای داشته و امروز هم با توجه به وضعیت جدول، تقابل آنها بسیار مهم تر از همیشه بود.

در حالی که مصاف سپاهان و استقلال در آخرین لحظات وقت های تلف شده نزدیک به پایان خود بود، آیاندا پاتوسی با یک حرکت تماشایی و ضربه ای عالی، دروازه سپاهان را باز کرد و دیگر فرصتی هم برای جبران گل از سوی سپاهانی ها باقی نگذاشتبا همین تک گل، استقلال بازی بزرگ هفته را به سود خود به پایان برد و توانست بالاتر از سپاهان در رده سوم جدول بایستداین نتیجه، علاوه بر عقب انداختن سپاهان از کورس قهرمانی، یک رکورد این تیم را هم خراب کرد. تیم امیر قلعه نویی تا پایان هفته بیست و چهارم لیگ هیچ گاه در خانه شکست نخورده بود و امروز، در مقابل استقلال، این اتفاق برای نخستین بار رقم خورد تا شفر پس از شکست در دیدار رفت، مچ قلعه نویی را در اصفهان بخواباند

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: