خلاصه بازی سپیدرود رشت 3 - تراکتورسازی 1

– یک ویدیو دیگر با عنوان خلاصه بازی سپیدرود رشت 3 - تراکتورسازی 1 هیچکس اندازه محسن برای قهرمانی تراکتور نمی جنگد توضیح همسر محسن فروزان در..

خلاصه بازی سپیدرود رشت 3 - تراکتورسازی 1
خلاصه بازی سپیدرود رشت 3 - تراکتورسازی 1 - مسترکلاس

یک ویدیو دیگر با عنوان خلاصه بازی سپیدرود رشت 3 - تراکتورسازی 1
هیچکس اندازه محسن برای قهرمانی تراکتور نمی جنگد
توضیح همسر محسن فروزان درباره کامنت جنجالی و توهین آمیز
بعد از شکست تلخ تراکتور، حواشی سنگینی حول دروازه بان این تیم شکل گرفته و در جدیدترین آنها پستی در صفحات مجازی انتشار یافته که همسر این بازیکن توهین تندی را متوجه هواداران این تیم کرده.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایلنا، تیم تراکتورسازی در شرایطی که مدعی قهرمانی این فصل محسوب می شد در رشت تن به شکست سنگین داد تا شانس دستیابی به این عنوان برای شاگردان جرج لیکنز کاهش یابد.

در این دیدار محسن فروزان، دروازه بان تراکتورسازی که طی هفته های اخیر با واکنش ها و عملکرد خود رکورد 7 بازی بدون دریافت گل را ثبت کرده و سهم زیادی در دستیابی این تیم به امتیازات کسب شده داشته، با دو اشتباه بزرگ باعث شکل گیری گل های حریف شد. موضوعی که با انتقاد تند هواداران این تیم و در نهایت مالک باشگاه همراه شد که او را تا اطلاع ثانوی از حضور در تیم منع کرد.

اما این پایان ماجرا برای محسن فروزان نبود و او که بهمراه نسیم نهالی زوج خبرساز فوتبال ایران محسوب می شوند، با انتشار یک پست جنجالی در فضای مجازی مواجه شدند که در آن نسیم نهالی در پاسخ به دایرکت اینستاگرامی یکی از هواداران تبریزی، با تندی واکنش نشان داده و ادبیات دور از ذهنی را به کار برده بودموضعی که دامنه انتقادات و فشارها را روی محسن فروزان افزایش داده است. نسیم نهالی، همسر محسن فروزان اما در گفتگو با خبرنگار ایلنا منکر پاسخگویی به این شیوه شده است: برای من هم باورپذیر نیست. هیچ وقت چنین ادبیاتی به کار نبرده و نخواهم برد و از آن بی اطلاع هستم. من با توجه به استرسی که داشتم اصلا بازی را هم بعد از گل اول ندیدم. چون می دانستم همسرم بعد از این گل با چه فشاری مواجه است.

وی ادامه داد: بعد از بازی هم به هیچ وجه به سراغ فضای مجازی نرفتم و خدا را شکر با امکانات جدیدی که اینستاگرام ترتیب داده کاملا زمان حضور اکتیو و حضور در این فضا مشخص است. با شناخت و تجربه ای که طی این سال ها از فضای هواداری به دستم آمده می دانم هواداران ناراضی و عصبانی بعد از چنین نتایجی هیچ درکی از شرایط و ادبیات ندارند و به همین دلیل هیچ وقت نه کامنت و نه دایرکت ها را چک نمی کنم. من همیشه نه برای تبریزی ها که برای تمام قوم های کشورم احترام قائلم و به هیچ عنوان چنین ادبیاتی در شخصیت من نیست.

همسر فروزان درباره گل های دریافتی این دروازه بان گفت: همانطور که گفتم بعد از صحنه گل اول دیگر بازی را ندیدم چون واقعا از احساس همسرم که همیشه تلاش می کند شماره یک و بهترین باشد باخبر هستم. می دانستم که او در دقایق باقیمانده خودش را بابت آن نمی بخشد و تنها آرزو می کردم که بازی با نتیجه ای خاتمه یابد که او خود را سرزنش نکند. محسن در این فصل تلاش زیادی برای موفقیت تیم داشت و همیشه خودش را مدیون هواداران این تیم می دانست و مطمئن هستم هیچکس به اندازه او دوست ندارد که تراکتور قهرمان شود.

وی در پایان گفت: همانطور که گفتم این پست و کامنت کاملا جعلی و فتوشاپ است و یک دسیسه بزرگ است تا در این شب تلخ اوضاع را بدتر کنند. مطمئن باشید برای شرافت خودمان حتما از طریق مراجع قضایی پیگیر این موضوع خواهیم شد

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: