با مانتو بلند شال بپوشم یا روسری

– نکات ست کردن شال و روسری با مانتو بنا به گزارش مجله ی خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، ست کردن شال و روسری با مانتو یکی از راه های شیک پوشی اس..

با مانتو بلند شال بپوشم یا روسری
با مانتو بلند شال بپوشم یا روسری - دخترک چشم سیاه

نکات ست کردن شال و روسری با مانتو

بنا به گزارش مجله ی خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، ست کردن شال و روسری با مانتو یکی از راه های شیک پوشی است ، شما باید بدانید که کدام شال را با کدام مانتو ست کنید. کارشناسان ما در این مقاله قصد داردن در مورد نکات ست کردن شال و روسری با مانتو را برای شما شرح دهند. با ما همراه باشید.

ست کردن شال با مانتو مشکی

مانتوی مشکی یکی از پر طرفدارترین مانتوهایی است که خانم ها خریداری می نمایند. این مانتو را می توان در همه جا و همه ی موقعیت ها پوشید و نگران نبود که آیا مانتوی من مناسب مکان مورد نظر است یا نه؟ اما باید این موضوع را رعایت کرد که مانتوی مشکی را نباید با شال مشکی ست کنید. شما می توانید شال هایی به رنگ قرمز ، آبی دریایی ، خاکستری ، زرد و سبز تیره را با این مانتو ست کرده وشیک پوش هم دیده شوید.. شال هایی رنگی با طرح های آبرنگی یا طرح های گرافیکی هم انتخاب خوبی است.

مانتوی سفید

مانتوی سفید جزو مانتوهایی هست که معمولا توسط تازه عروس ها در زمان عقد محضری و در مجالس مختلف استفاده می شود. این مانتو برای قدم زدن ، دانشگاه رفتن و در محیط اداری مناسب نیست. چون زود کثیف می شود و هم اینکه زیاد جلب توجه می کند. به خاطر همین هم زیاد پوشیده نمی شود. اما اگر جزو افرادی هستید که این مانتو را انتخاب کرده اید باید بدانید که برای ست کردن آن با شال و روسری می توانید از رنگ های روشن و تیره به سلیقه ی شخصی و رنگ پوستتان استفاده کنید جز سفید. ولی سر کردن روسری هایی با پس زمینه ی سفید و طرح دار خیلی خوب و جالب است.

روسری و شال های طرح دار

اگر می خواهید شال و یا روسری طرح دار خریداری نمایید ، استفاده کردن از روسری هایی که طرح های ریزی دارند بهتر و زیباتر از طرح های درشت است. برای ست کردن این روسری ها باید از مانتو های ساده استفاده کنید. این کار باعث می شود که روسری تان بیشتر جلوه کند و قیافه ی شما بیشتر دیده شود. این مدل لباس پوشیدن برای اولین قرار ها ، پیاده روی و مجالسی مانند خواستگاری مناسب می باشد.

روسری و شال ساده

اگر قرار است که به یک مصاحبه کاری بروید توصیه می کنیم از شال ، روسری و مقنعه ی ساده استفاده کنید. البته در این موقعیت پوشیدن مانتوی ساده نیز لازم است. اما اگر به یک عروسی و یا تولد دعوتید شال و روسری ساده ی خود را با مانتوی طرح دار بپوشید.

نحوه ی بستن شال و روسری

شما می توانید با توجه به طرح مانتوی خود ، نحوه ی بستن شال و روسری خود را تغییر دهید. برای مثال با پوشیدن مانتو های طرح دار که می توانند مدل های متنوعی از یقه ، آستین ، پایین تنه و بالاتنه داشته باشند ، شال و روسری خود را ساده ببندید و اگر قصد پوشیدن مانتوی ساده را دارید ، بهتر است شال و روسری خود را به صورت مدل های متنوع و جدید انجام دهید

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: