اظهار نظر جالب کفاشیان درباره ورود مجلسی ها به مسائل فدراسیون

– علی کفاشیان در گفت وگوی کوتاه با شبکه خبر اظهار کرد: ما در فدراسیون فوتبال یک نهاد عمومی غیر دولتی هستیم؛ یعنی به یک نحوی وابستگی ما به د..

اظهار نظر جالب کفاشیان درباره ورود مجلسی ها به مسائل فدراسیون
اظهار نظر جالب کفاشیان درباره ورود مجلسی ها به مسائل فدراسیون - دنیای ورزش

علی کفاشیان در گفت وگوی کوتاه با شبکه خبر اظهار کرد: ما در فدراسیون فوتبال یک نهاد عمومی غیر دولتی هستیم؛ یعنی به یک نحوی وابستگی ما به دولت وجود دارد.

او ادامه داد: بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات و مجلس این حق را برای خودشان قائل هستند که به مسائل مختلف در فدراسیون فوتبال ورود پیدا کنند. بهتر است ما قبل از ورود آنها به مباحث فدراسیون فوتبال، شفاف سازی کنیم و این شفافیت می تواند کمک کند تا آنها بتوانند کارشان را بهتر پیش ببرند و مطلع شوند.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال یادآور شد: خیلی از مواردی که الان در سازمان بازرسی پیگیری می کنند، به این شکل است که یک روزنامه می نویسد آقای ویلموتس فلان مشکل را دارد؛ آنها هم می گویند پس اگر این مشکل پیش آمده، ورود پیدا می کنیم و می گویند مشکل چه چیزی است، وگرنه تا قبل از آن کسی به آنها نمی گوید چه اتفاقاتی می افتد.

کفاشیان تاکید کرد: با ساختار فعلی فدراسیون فوتبال، رکن قضایی داخل فدراسیون و همچنین رکن قضایی خارج از آن، می تواند به اتفاقات داخل فدراسیون ورود پیدا کند و این کار قانونی است و کاری هم نمی توان کرد

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: