گفتگوی با کریم باقری اسطوره پرسپولیس و تیم ملی

– کریم باقری، بازیکن سال های نه چندان دور تیم ملی و تیم پرسپولیس و مربی و دستیار یحیی گل محمدی در این تیم یه گفتگوی جذاب با بچه های شب های ف..

گفتگوی با کریم باقری اسطوره پرسپولیس و تیم ملی
گفتگوی با کریم باقری اسطوره پرسپولیس و تیم ملی - دارک فیلم

کریم باقری، بازیکن سال های نه چندان دور تیم ملی و تیم پرسپولیس و مربی و دستیار یحیی گل محمدی در این تیم یه گفتگوی جذاب با بچه های شب های فوتبالی کرده که دیدنش میتونه هر پرسپولیسی ای رو به شوق بیاره 😉❤

کریم باقری در آخرین گفتگوی خود موضوع همکاری با تیم ملی به عنوان دستیار دراگان اسکوچیچ را به نوعی خاتمه یافته تلقی کرد.

در شرایطی که در در اوایل اسفندماه گذشته و پیش از همه گیری گسترده کرونا در کشور، آخرین مذاکرات مربوط به جذب کریم باقری به عنوان مربی تیم ملی انجام شده و وی با سرمربی تیم ملی دراگان اسکوچیچ عکس یادگاری گرفته بود اما با گذشت شش ماه باقری هنوز به عنوان دستیار در پرسپولیس به فعالیت مشغول است و در گفتگوی امروزش با برنامه شب های فوتبالی اینطور به نظر می رسد که او با توجه به شرایط ترجیح می دهد در پرسپولیس به کار خود ادامه دهد.

باقری در این باره به شب های فوتبالی گفت: وقتی با آقای اسکوچیچ صحبت کردم، ایشان گفت مشتاق هستم کنار ما باشی و کار بکنی ولی من گفتم با پرسپولیس قرارداد دارم. گفتم تمام صحبت هایی که با من می شود را باید با باشگاه انجام دهید.

البته ایشان مشکلی با اینکه من به صورت پاره وقت و در کنار اردوهای تیم ملی باشم، نداشتند و حتی گفتند در زمان اردو مثل بازیکنان به تیم ملی بیایم و برگردم که آقای انصاری فرد این موضوع را پذیرفتند اما من دوست نداشتم و ندارم به این شکل کار کنم. به هر حال آدم دلواپس در فوتبال ایران زیاد است و خیلی ها درباره این موضوع صحبت کردند و مطلب نوشتند که نباید دو جا باشم و باید در یک تیم تمرکز کنم که اتفاقا حق با آن هاست؛ من هم فکر نمی کنم بودن در کنار تیم ملی در این وضعیت خیلی مناسب باشد

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: