دانلود آهنگ بهنام صفوی عشق من باش / عکس بهنام صفوی

– بهنام صفوی در گذشت بهنام صفوی، خواننده پاپ کشورمان در 36 سالگی درگذشت. وی که از سال 1392 دچار ضایعه مغزی شده بود، با پیشرفت این بیماری در صب..

دانلود آهنگ بهنام صفوی عشق من باش / عکس بهنام صفوی
دانلود آهنگ بهنام صفوی عشق من باش / عکس بهنام صفوی - حوادث روز

بهنام صفوی در گذشت

بهنام صفوی، خواننده پاپ کشورمان در 36 سالگی درگذشت. وی که از سال 1392 دچار ضایعه مغزی شده بود، با پیشرفت این بیماری در صبح 29 تیرماه 1394 مجبور به عمل جراحی سختی شد. در سال 1396 دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و این بار برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط پورفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت اما بامداد امروز در شهر اصفهان دار فانی را وداع گفت.

خواننده پاپ که مدت زیادی با بیماری دست به گریبان بود درگذشت.

مدیر برنامه های بهنام صفوی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از درگذشت این خواننده پاپ خبر داد

بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان سالها با یک تومور مغزی درگیر بود و هر از چندگاهی با تشدید وضعیت جسمانی در بیمارستان بستری می شد. این هنرمند کشورمان که شهریورماه سال گذشته شرایط سختی را پشت سر گذاشته بود اما توانسته بود از پس بیماری بربیاید و به زندگی عادی برگردد. از چند روز پیش اما او مجددا در بیمارستانی در اصفهان بستری بود و دوستانش از وخامت اوضاع می گفتندبهنام صفوی خواننده پاپ در گذشت

فواد بابائیان مدیر برنامه بهنام صفوی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، درگذشت او را تایید کرد

بهنام صفوی در سال 1392دچار تومور مغزی شده بود که پس از عمل جراحی حال او بهتر شده بود اما در سال 1396 دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و این بار برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط پورفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت و دوره های شیمی درمانی و پرتودرمانی و روند ادامه درمان خود را انجام می داد که در نهایت صبح امروز در سن36 سالگی دار فانی را وداع گفت.

گفتنی است بهنام صفوی در یکی از بیمارستان های اصفهان بستری بودبهنام صفوی، خواننده پاپ کشورمان در 36 سالگی درگذشت.

به گزارش مشرق، بهنام صفوی خواننده پاپ کشور متولد 1362 امروز 23 اردیبهشت سال 98، در 36 سالگی و بعد از چند سال مبارزه با بیماری سرطان، در بیمارستان میلاد اصفهان چشم از جهان فروبستبهنام صفوی، خواننده پاپ کشورمان، پس از تحمل 6 سال عارضه مغزی، بامداد امروز در 36 سالگی درگذشتبه گزارش خبرنگار موسیقی فارس، بهنام صفوی، خواننده پاپ کشورمان، ساعتی قبل در 36 سالگی درگذشت.

وی که از سال 1392 دچار ضایعه مغزی شده بود، با پیشرفت این بیماری در صبح 29 تیرماه 1394 مجبور به عمل جراحی سختی شد. حال بهنام صفوی بعد از عمل در ایران بسیار بهتر شده بود و حتی آلبوم جدید خودش به نام (معجزه) را هم منتشر و کنسرت ها و اجراهای زیادی را هم برگزار کرد. همچنین چند تک آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر کرد، ولی در سال 1396 دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و این بار برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط پورفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت.

بهنام صفوی بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران بازگشت و دوره های شیمی درمانی و پرتودرمانی و روند ادامه درمان خود را انجام می داد که بامداد امروز در سن 36 سالگی در شهر اصفهان دار فانی را وداع گفتبهنام صفوی درگذشت.

به گزارش «تابناک» بهنام صفوی (خواننده موسیقی پاپ) پس از مدت ها دست و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان از دنیا رفت.

مدیر برنامه های این خواننده این خبر را در اینستاگرام اعلام کرد

* بهنام صفوی درگذشت،
بهنام صفوی عشق من باش،
عشق من باش،
مرگ بهنام صفوی،
اهنگ بهنام صفوی،
* عکس بهنام صفوی،
دانلود آهنگ بهنام صفوی،
خواننده بهنام صفوی،
* آهنگ بهنام ،صفوی عشق من باش،
* بیوگرافی بهنام صفوی،
* بیماری بهنام صفوی،
* خبر فوت بهنام صفوی،
آهنگ های بهنام صفوی،
*اینستاگرام بهنام صفوی،
بهنام صفوی طاقت ندارم،
بهنام صفوی آرامش،
آهنگهای بهنام صفوی،
*آهنگ معروف بهنام صفوی،
دانلود اهنگ بهنام صفوی،
بهنام صفوی معجزه،
بهنام صفوی خدا،
* دانلود آهنگ بهنام صفوی عشق من باش،
اهنگ های بهنام صفوی،
بهنام صفوی در گذشت،
* همسر بهنام صفوی

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: