توضیحات علی کریمی درباره پنالتی از دست رفته مقابل پرسپولیس! ⚽

– علی کریمی، هافبک نفوذی استقلال امروز مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود! علی کریمی که شباهت اسمی با جادوگر فوتبال ایران، علی کریمی ..

توضیحات علی کریمی درباره پنالتی از دست رفته مقابل پرسپولیس! ⚽
توضیحات علی کریمی درباره پنالتی از دست رفته مقابل پرسپولیس! ⚽ - دورهمی

علی کریمی، هافبک نفوذی استقلال امروز مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود! علی کریمی که شباهت اسمی با جادوگر فوتبال ایران، علی کریمی پرسپولیس هم داره، در این قسمت از برنامه دورهمی مهران مدیری درباره پنالتی که مقابل پرسپولیس در دربی 92 از دست داد میگه!

هافبک 185 سانتی متری آبی پوشان پایتخت در پست هافبک میانی بازی می کند و می توان وی را محصول باشگاه سپاهان دانست.

کریمی فوتبال حرفه ای خود را از 10 سالگی و با ورود به آکامی فوتبال سپاهان آغاز کرد. وی موفق شد زمانی که تنها 19 سال سن داشت، به تیم بزرگسالان باشگاه سپاهان راه پیدا کند و در طی 4 سال 56 بار برای این تیم به میدان رفت. او با سپاهان به عنوان قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی نیز دست یافت.

علی کریمی سابقه حضور در تیم ملی امید و تیم بزرگسالان را نیز در کارنامه ورزشی خود دارد. وی در تیم ملی امید 18 بار به میدان رفت و 5 گل نیز به ثمر رساند. در تیم بزرگسالان نیز از سال 95 سابقه حضور در اردوها و انجام بازی ملی را دارد.

علی کریمی در سال 95 با عقد قراردادی 5 ساله به تیم دیناموزاگرب کرواسی پیوست و سپس به طور قرضی راهی لوکوموتیو زاگرب شد. به طور کل وی در فوتبال کرواسی عملکرد امیدوار کننده ای نداشت تا خیلی زود به سپاهان بازگردددرباره برنامه دورهمی:

دورهمی نام یک مجموعه تلویزیونی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری است که از 27 اسفند 1394 با تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی و هاشم رضایت شروع به پخش کرد.هدف سازندگان، ارائه یک مجموعه تلویزیونی با ساختاری کاملا متفاوت نسبت به سایر آثار نمایشی پیشین تلویزیون بوده است. دورهمی یکی از پرمخاطب ترین برنامه های ایرانی به شمار می رود.

در هر قسمت از دورهمی مهران مدیری در مورد اتفاقات روز جامعه و یا رفتارهای خاص افراد جامعه، به صورت طنز صحبت می کند که بسیار شنیدنی و قابل تامل هستند.

در بخش دیگری از برنامه یک شخصیت هنرمند ، مهمان مهران مدیری می شود و گفتگویی جذاب میان این دو شکل می گیرد که به دلیل سوالات جنجالی و خصوصی مهران مدیری است.

همچنین در برخی از قسمت های برنامه شاهد حضور یک خواننده معروف و اجرای زیبای وی هستیم.

دورهمی دکوری عظیم دارد، به صورتی که در هر قسمت 300 نفر از مخاطبان که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می کنند، به تماشای دورهمی می نشینند.

در واقع مجموعه به مانند تئاتری است که در هر قسمت مخاطبانی حدود 300 نفر را به عنوان تماشاگر پذیرا است.

پس از پایان این مجموعه هدایایی که از میهمانان گرفته شده در موزه ای به نام موزه دورهمی نگه داری می شود و سپس به حراج گذاشته شده و درآمد آن صرف امور خیریه می شود

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: