آموزش دوخت شلوار بچگانه با الگوی اسان

– معرفی پارچه پارچه جوت: پارچه جوت از الیافی که از گیاه جوت ساخته شده اند، تشکیل شده است.اگرچه، به لحاظ گیاه شناسی انواع مختلفی از گیاه جوت..

آموزش دوخت شلوار بچگانه با الگوی اسان
آموزش دوخت شلوار بچگانه با الگوی اسان - خیاطخونه

معرفی پارچه
پارچه جوت: پارچه جوت از الیافی که از گیاه جوت ساخته شده اند، تشکیل شده است.اگرچه، به لحاظ گیاه شناسی انواع مختلفی از گیاه جوت وجود دارد ولی یکی از اساسی ترین آنها که در تهیه پارچه جوت کاربرد دارد ) Corchorus olitorius جوت سفید) می باشد. گونه دیگر جوت، به Corchorus capsularis (جوت tossa) نامیده می شود، که کیفیت بالاتری داشته درحالی که پرورش آن دشوارتر است.

پارچه باتیستا: باتیستایکی از پارچه های ضروری در فصل تابستان می باشد. که برای تابستان های گرم مناسب بوده و همچنین این پارچه با داشتن منافذی صرف نظر از درجه حرارت محیط احساس خنکی و تازگی به شما می دهد و مهم تر از همه اینکه پارچه باتیستا بدن نما نیست و می توان از آن برای محیط کار نیز استفاده کرد.

پارچه وال: وال یک پارچه سبک، با بافت ساده می باشد که معمولا 100% از پنبه و یا از ترکیبی از آن ساخته می شود. این پارچه نسبت به سایر پارچه های نخی، نخ بیشتری دارد به همین دلیل بافت ابریشمی نرمی دارد. پارچه وال یک گزینه مناسب برای تهیه لباس های تابستانی است، به این دلیل که سبک بوده، هوا را عبور می دهد و نیمه شفاف است. پارچه وال در طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارد. از گلهای همه پسند گرفته تا طرح های هندسی، و قابل استفاده در تولید لباس های بلند، تونیک، دامن، تاپ، لباس خواب، و لباس بچه گانه است. پارچه وال نخی براحتی در زمره 5 پارچه ایده آل برای لباس های تابستانی می باشد

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: