اجرای چهارم ارتش 41 نفره گروه "پیرامید" - عصر جدید

– در اجرای چهارم ارتش 41 نفره گروه "پیرامید" به سرپرستی بهنام روستایی روی صحنه آمدند. این گروه لحظات تماشایی ژیمناستیک-نمایش (آکروژیم) را به..

اجرای چهارم ارتش 41 نفره گروه "پیرامید" - عصر جدید
اجرای چهارم ارتش 41 نفره گروه "پیرامید" - عصر جدید - مسابقه عصر جدید

در اجرای چهارم ارتش 41 نفره گروه "پیرامید" به سرپرستی بهنام روستایی روی صحنه آمدند. این گروه لحظات تماشایی ژیمناستیک-نمایش (آکروژیم) را به نمایش گذاشتند.

نکته جالب در این گروه حضور یک پسر سه سال و نیمه بود؛ البته آن ها با نظم خاصی اجرا می کردند. اجرایی که در نهایت با رای مثبت داوران همراه شد؛ البته علیخانی، بشیر حسینی و رویا نونهالی بر سر تعلل عظیمی نژاد در رای دادن با او شوخی کردند؛ تا جایی که رویا نونهالی به جای آریا عظیمی نژاد رای داد و چراغ قرمز او را روشن کرد. عظیمی نژاد هم به طنز گفت: آدم اینجا حریم شخصی نداره. اما از لحظه های جالب این اجرا زمانی بود که امین حیایی ذوق زده شد و پسر بچه بامزه و تپل گروه را در آغوش گرفت.

گروه پیرامید در عصر جدید,اجرای گروه پیرامید,خانم بحرالعلومی در عصر جدید,اجرای گروه پیرامید در عصر جدید,طنز خنده بازار عصر جدید اپارات ,گروه پیرامید عصر جدید,اجرای ارشیا شاکرمی عصر جدید,اجرای خانم بحرالعلومی در عصر جدید,زهره بحرالعلومی اوریگامی,اجرای زهره بحرالعلومی, در عصر جدید,اجرای کامل گروه پیرامید, در عصر جدید ,اجرای ارشیا شاکرمی در عصر جدید ,اجرای ارشا در عصر جدید,اوریگامی در عصر جدید ,زهره بحرالعلومی در عصر جدید ,زهره بحرالعلومی ,اوریگامی عصر جدید,اجرای کامل کیا رکنی در عصر جدید,اجرای کیا در عصر جدید ,اینستاگرام کیا رکنی در عصر جدید ,اجرای کیا رکنی در عصر جدید ,کیا در عصر جدید ,کیا رکنی در عصر جدید ,کیا رکنی,عصر جدید کیا رکنی

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: