مدل جدید روسری قواره بزرگ با آموزش بستن

– در بحث روسری های قواره بزرگ، از روسری های سنتی ترکمنی نباید غافل شویم که این روزها جای خود در استایل روزانه ی جوانان باز کرده است. روسری ..

مدل جدید روسری قواره بزرگ با آموزش بستن
مدل جدید روسری قواره بزرگ با آموزش بستن - دخترک چشم سیاه

در بحث روسری های قواره بزرگ، از روسری های سنتی ترکمنی نباید غافل شویم که این روزها جای خود در استایل روزانه ی جوانان باز کرده است. روسری های ترکمنی ابعاد بسیار بزرگی دارند و معمولا به شکل ریشه دار و در رنگ های شاد و سرزنده طراحی می شوند. این روسری ها به دلیل جنس ضخیمشان برای فصل پاییز و روی کت های بلند اورسایز انتخاب مناسبی هستند، هر چند این استایل را به افراد کوتاه قد توصیه نمی کنیم.

*روسری هایی با ابعاد بیشتر از یک متر در دسته قواره بزرگ ها قرار می گیرند. این مدل روسری معمولا به شکل یکطرفه روی یک شانه قرار می گیرند و دور گردن پیچ می خورند. روسری های قواره بزرگ را در کالکشن های پاییزه و بیشتر در استایل های رسمی و نیمه رسمی می بینیم. در ادامه چند مدل روسری قواره بزرگ جدید را می بینید.**

روسری های قواره بزرگ با طرح های پرکار و شلوغ را به افراد قدبلند بیشتر توصیه می کنیم. بهتر است اگر از این مدل روسری در استایلتان استفاده می کنید، طرح مانتو و شلوارتان را ساده و تک رنگ انتخاب کنید. در زیر یک مدل بستن این نوع روسری ها را می بینید که بدون گره زدن روسری انجام می شود.

مدل جدید دیگری از روسری های قواره بزرگ، با الهام از نقش و نگار کاشی کاری های قدیمی مساجد طراحی شده است. در این روسری ها استفاده از رنگ های خردلی، صورتی، کهربایی، آبی آسمانی به وفور به چشم می خورد. این مدل روسری را هم بهتر است به صورت یک طرفه روی شانه بیندازید و از گره زدن آن بپرهیزید تا طرح کلی آن به خوبی معلوم شود.

این نوع روسری را معمولا تولیدکنندگان ایرانی با کیف دستی مشابه آن ست می کنند. بهتر است بیشتر از دو آیتم استایلتان را به این طرح اختصاص ندهید

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: