بررسی ویدیویی گلکسی اس 10 پلاس

– گلکسی اس 10 پلاس، پرچم دار تمام عیار سامسونگ، در 10 سالگی سری گلکسی با مشخصاتی همچون پنل Infinity-O و تراشه ی 8 نانومتری Exynos 9820 رونمایی شد. در س..

بررسی ویدیویی گلکسی اس 10 پلاس
بررسی ویدیویی گلکسی اس 10 پلاس - مسترکلاس

گلکسی اس 10 پلاس، پرچم دار تمام عیار سامسونگ، در 10 سالگی سری گلکسی با مشخصاتی همچون پنل Infinity-O و تراشه ی 8 نانومتری Exynos 9820 رونمایی شد.

در سال های اخیر ، با پیشرفت تکنولوژی شاهد آن هستیم که «حاشیه ی نمایشگر» عبارتی نامتعارف محسوب می شود و هریک از تولیدکنندگان گوشی هوشمند به هر نحوی به دنبال حذف کلید های فیزیکی در اطراف نمایشگر هستند. اشتیاق استفاده از بریدگی از اپل شروع شد؛ اما سامسونگ معتقد بود می تواند به راهکاری بهتر دست پیدا کند. پرچم داران سال 2019 سامسونگ به لطف پنل های Infinity-O، اکنون بیش از هر زمان دیگری به تصور ما از طراحی تمام صفحه نزدیک شده اند. در نگاه نخست، دوربین سلفی در گوشه ی سمت راست نمایشگر داخل روزنه ای دایره ای شکل (گلکسی اس 10) و کپسول مانند (گلکسی اس 10 پلاس) بیش از هر بخش دیگری خودنمایی می کند که با تغییر محل خود، فضای لبه ی بالا را برای پیشروی هرچه بیشتر نمایشگر به سمت مرز فیزیکی دستگاه مهیا کرده است.

گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس به لطف بهره بردن از نمایشگر 6.4 اینچی و طراحی تمام صفحه ی خود، ارگونومی بسیار مناسبی دارد؛ به طوری که عموما در استفاده ی یک دستی از این فبلت با مشکل خاصی مواجه نمی شدیم. طراحان سامسونگ با وجود بزرگ ترکردن نمایشگر، وزن دستگاه را 14 گرم کاهش داده و به 175 گرم رسانده اند. ازنظر سخت افزاری، با دستگاهی روبه رو هستیم که از جدید ترین و به روز ترین سخت افزار استفاده کرده است. اکسینوس 9820 با فناوری ساخت 8 نانومتری LPP تولید می شود که براساس ادعای شرکت سازنده، درمقایسه با لیتوگرافی 10 نانومتری LPP، مصرف انرژی را تا 10 درصد می کاهد. به طور کلی، گلکسی اس 10 پلاس یکی از گوشی های برتر حال حاضر دنیا و بی تردید کامل ترین پرچم دار سامسونگ تاکنون است. نمایشگر کم نظیر تمام صفحه با روشنایی فوق العاده ی 1,125 نیتی و عمر طولانی باتری و زبان طراحی بالغ کهکشانی جدید، آن را به خوبی از رقبا متمایز می کند و نظر هر کاربری را به سوی خود جلب می کند.

Samsung Galaxy S10 Plus Review / بررسی ویدیویی گلکسی اس 10 پلاس

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: