دلیل خودکشی افشین حیدریان، بورس بود؟

– دو روز پیش بود که خبر خودکشی افشین حیدریان کارمند بانک و قتل عام خانواده اش رسانه ای شد. بعد از آن بسیاری در شبکه های مجازی این موضوع را ب..

دلیل خودکشی افشین حیدریان، بورس بود؟
دلیل خودکشی افشین حیدریان، بورس بود؟ - رنگارنگ - کانال رسمی پایگاه خبری

دو روز پیش بود که خبر خودکشی افشین حیدریان کارمند بانک و قتل عام خانواده اش رسانه ای شد. بعد از آن بسیاری در شبکه های مجازی این موضوع را به بورس ربط دادند. اما آیا این قتل عام به بورس مربوط بود؟
خبری که دو روز پیش منتشر شد دردناک بود و قابل تامل. کارمند بانکی که خانواده خود را قتل عام کرد. اما ماجرا چه بود؟ آیا این قتل عام خانوادگی به بورس ربط داشت؟

به گزارش نبض بورس، در 12 بهمن ماه 99 بود که خبر خودکشی یکی از کارمندان در آبدارخانه یکی از بانک های شهر ایلام رسانه ای شد.

افشین حیدریان که کارمند بانک بود در ساعت 8 صبح 12 بهمن و بعد از باز شدن در بانک، سراسیمه و آشفته در حالی که اسلحه ای در دست داشت به همراه سایر کارمندان وارد بانک شده بود و به همه همکاران خود اعلام کرده بود که زن و بچه خود را کشته است.

دلیل خودکشی افشین حیدریان بورس بود؟گویا همکاران وی جلودار او نبودند و افشین حیدریان پس از رساندن خود به آبدارخانه به زندگی خود نیز خاتمه داد. وی 20 سال از کارمندان آن بانک بود.

ماجرای اختلاف خانواده ایلامی که قتل عام شدند چه بود؟
یکی از شاهدان ماجرا در مورد علت درگیری او با خانواده اش گفت: «افشین همیشه عصبانی و ناراضی بود. او مشکل خاصی با خانواده اش نداشت و پسر بزرگش که 18 سال داشت، جوان آرامی بود. اما گاهی با هم جر و بحثشان شده بود و شب قبل هم باز بین آن ها مشاجره اتفاق افتاده بود. افشین پسرش را تهدید کرده بود و او به کلانتری محل رفته بود و موضوع درگیری شان را به پلیس اطلاع داده بود. اما پدرش عصبانی شده بود و وقتی او به خانه برگشت، او را با گلوله از پای درآورده بود. همان موقع همسر افشین بالا سر پسرش رفته بود و می خواسته به صورت او دست بکشد که افشین او را هم به ضرب گلوله اسلحه شکاری از پای در آورد. بعد هم بالای سر دختر کوچکش که 11 سال داشت رفته بود و او را هم با شلیک گلوله کشت.»

چرا افشین حیدریان خانواده اش را قتل عام کرد؟
بعد از پیچیدن خبر خودکشی افشین حیدریان و قتل عام خانواده اش، در شبکه های مجازی این قتل عام به بورس ربط داده شد. بسیاری نوشتند که وی مال باخته بورس بوده است. اما چقدر این موضوع صحت داشت؟

یکی از شاهدان عینی این ماجرا گفت: افشین از اوضاع مالی خود شکایت داشت و با اینکه زندگی خوبی داشت، همیشه انسان گله مندی بود. او این اواخر زیاد از مرگ حرف می زد و می گفت این دنیا دیگر جای خوبی برای زندگی نیست.

مصاحبه های انجام شده با شاهدان عینی نشان نمی دهد که این ماجرای قتل و خودکشی به دلیل بورس بوده باشدگفت وگو با شاهد عینی حادثه خودکشی کارمند بانک ایلام

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: