دلیل پخش نشدن برنامه نود چیست؟

– در روزهای گذشته خبر پخش نشدن برنامه نود، بازتاب هایی به دنبال داشت و در نهایت عادل فردوسی پور اعلام کرد که نود تعطیل نشده و او در حال آما..

در روزهای گذشته خبر پخش نشدن برنامه نود، بازتاب هایی به دنبال داشت و در نهایت عادل فردوسی پور اعلام کرد که نود تعطیل نشده و او در حال آماده سازی برنامه است.

این موضوع به نوعی برای مخاطبان ابهام به وجود آورد و همه مخاطبان برنامه منتظر دوشنبه شب بودند تا ببینند که در نهایت نود به روی آنتن شبکه سه می رود یا خیر. اما قبل از آن، معاون سیما در مصاحبه ای اعلام کرد، تصمیم سازمانی شبکه سه مبنی بر این است که این هفته نود پخش نشود و هیچ ابهامی درباره این موضوع وجود ندارد.

به طور کلی توقف مقطعی برنامه نود در بین دو فصل لیگ برتر مرسوم بوده اما می توان گفت که توقف در میان برگزاری لیگ اتفاق نیفتاده و شاید بتوان دلیل های دیگری را متوجه این موضوع دانست.

لازم به ذکر است که در حال حاضر دلیل حذف برنامه نود این هفته، پخش بازی انگلیس اسپانیا در لیگ ملت های یوفا عنوان شده که البته قانع کننده نیست چراکه در زمان های مشابه به این صورت بازی های فوتبال از شبکه ورزش پخش می شد و برنامه نود هم به کار خود ادامه می داد.

علی فروغی مدیر شبکه سه در چند روز گذشته گفته بود که برنامه نود به هیچ وجه تعطیل نمی شود

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: