حمله دوباره هادی ساعی به کیمیا علی زاده 😡😑

– هادی ساعی در برنامه افطار شبکه سلامت به مهاجرت کیمیا علیزاده اشاره کرد و گفت : اینکه برای پذیرش در کشوری به مملکتت دروغ و افترا ببندی ناپ..

حمله دوباره هادی ساعی به کیمیا علی زاده 😡😑
حمله دوباره هادی ساعی به کیمیا علی زاده 😡😑 - دارک فیلم

هادی ساعی در برنامه افطار شبکه سلامت به مهاجرت کیمیا علیزاده اشاره کرد و گفت : اینکه برای پذیرش در کشوری به مملکتت دروغ و افترا ببندی ناپسند است

کیمیا علیزاده که در بازی های المپیک ریو موفق شد نخستین مدال برنز بانوان تکواندوکار ایران را کسب کند، چندی پیش به همراه همسرش که یک والیبالیست است ویزای اسپانیا را دریافت می کند و از طریق این کشور راهی هلند می شود.

این عضو تیم ملی تکواندو ایران هنوز در هلند به سر می برد و برای اینکه در این کشور بماند یا نه تصمیم نهایی را نگرفته است. طبق قوانین فدراسیون جهانی تکواندو، یک ورزشکار در شرایطی می تواند برای کشور جدید مبارزه کند که سه سال از مبارزه اش برای کشور خودش گذشته باشد.

علیزاده در مسابقات جام جهانی که شهریورماه سال جاری به میزبانی چین برگزار شد در بخش تیمی برای ایران مبارزه کرده است.

البته با حمایتی که فدراسیون جهانی تکواندو از ورزشکاران پناهنده انجام می دهد، در صورتی که این تکواندوکار در هلند پناهنده شود می تواند زیر پرچم فدراسیون جهانی در بازی های المپیک توکیو حضور داشته باشد. این هم به شرطی است که علیزاده مصدومیت نداشته باشد و بتواند خود را از نظر فنی به شرایط مبارزه برساند

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: