زمان پخش فینال «عصر جدید» مشخص شد/ چگونگی شرکت در فصل دوم برنامه احسان علیخانی

– ✌🏻 ثبت نام متقاضیان رقابت در فصل دوم #عصرجدید آغاز شد. .شب گذشته علیخانی پیرامون کنداکتور شبکه سه گفت: به دلیل پخش مسابقات و برنامه های ..

زمان پخش فینال «عصر جدید» مشخص شد/ چگونگی شرکت در فصل دوم برنامه احسان علیخانی
زمان پخش فینال «عصر جدید» مشخص شد/ چگونگی شرکت در فصل دوم برنامه احسان علیخانی - مسابقه عصر جدید

✌🏻
ثبت نام متقاضیان رقابت در فصل دوم #عصرجدید آغاز شدشب گذشته علیخانی پیرامون کنداکتور شبکه سه گفت:

به دلیل پخش مسابقات و برنامه های مختلف ورزشی، در چند هفته گذشته مخاطبان با بی نظمی پخش برنامه عصر جدید مواجه شدند؛ اما باید بگویم که همه شبکه در تلاش هستند که در یک زمان خوب برنامه ما روی آنتن برود.

وی افزود: تا اواخر تابستان پخش برنامه «عصر جدید» به صورت ثابت در روز های یکشنبه و دوشنبه پخش خواهد شد. پنجشنبه ها هم برنامه اعلام نتایج را خواهیم داشت؛ البته فینال عصر جدید در روز عید غدیر خم پخش می شود.

مجری «عصر جدید» اظهار کرد: امسال بیستمین سالی است که وارد تلویزیون شده ام و حدود 16 سال برنامه سازی کردم؛ بی انصافی است که از شبکه سه به خاطر پخش بعضی اجرا ها که برای اولین بار روی آنتن رفت، تشکر نکنم.

علیخانی همچنین درباره ارسال ویدئو برای فصل دوم «عصر جدید» عنوان کرد: کسانی که تمایل دارند برای فصل دوم عصر جدید که هنوز زمان قطعی تولید و پخش آن مشخص نیست، حضور پیدا کنند؛ می توانند از استعداد و مهارت خود فیلمی حدود پنج دقیقه بگیرند و برای سایت عصر جدید ارسال کنید

دانلود

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: